WAFFLE ŠIPKY 80 KS - YELLOW

Náhradní munice (šipky) do NERF a X-SHOT blástrů. Balení obsahuje 80 šipek, které jsou uloženy v pevném kartonovém boxu.
ďalšie informácie
Nie je skladom

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili


Náhradná značková munícia - šipky do NERF a X-SHOT blasterov od výrobcu FRONTLINE. Ide o alternatívnu muníciu, tj. výrobcom nie je HASBRO. Šipky sú veľmi kvalitné, preverené a podľa nášho názoru aj testov sa jedná o najlepší alternatívny muníciu na trhu. Plne kompatibilný so všetkými blastery na šípky ELITE. Tj. okrem iného napríklad so všetkými blastery N-STRIKE ELITE, MODULUS, ACCUSTRIKE, ALPHA STRIKE, ZOMBIE STRIKE, DOOMLANDS, MICROSHOTS a ďalšími. Balenie obsahuje 80 šípok. Šípky sú balené vo fólii po 10 kusoch (8 x 10ks). Všetko je uložené v pevnom kartónovom boxu.

Základní vlastnosti:
  • 100% kompatibilný so šípkovými blastery NERF a väčšinou blasterov X-SHOT.
  • Vhodné do manuálnych aj elektrických blasterov.
  • Nesekají sa, nekrčia, fungujú bez problémov rovnako ako originály.
  • Velmi nízka cena za kus . V prepočte parametrov - špičková kvalita / počet ks / cena = najvýhodnejší pomer na trhu.
  • Šipky majú veľmi pevnú penu aj hlavičku, kvalitné lepenie hlavičky a minimálne rozdiely vo velikosti.
Poznámka: Odtieň farebného prevedenia fyzickej šípky sa od vyobrazeného náhľadu môže lišit.

Pro informáciu : Na trhu sa niekedy môžete stretnúť s "podozrivo" lacnú muníciou - lacnými šípkami. Zvyčajne sa jedná o dodávky alternatívne munície z Číny z pochybných výrobných liniek. Hoci všetky šípky vyzerajú na prvý pohľad rovnako, sú medzi nimi veľké rozdiely. Nekvalitné šípky majú menej tuhé telo (penu) a blaster je potom viac "žujú" a v tom dôsledku sa v nich zasekávajú. Mnoho používateľov sa potom domnieva, že je to chyba blasteru, ale nie je tomu tak. Ďalej sa u nekvalitných šípok často odlupujú hlavičky, ktoré sa taktiež zasekávajú. V neposlednom rade potom menej kvalitné šípky v dôsledku deformácie tela horšie strieľa a to má vplyv na presnosť a vzdialenosť dostrelu. Nákupu šípok je preto potrebné venovať pozornosť. Preto sme sa dlhú dobu zaoberali testovaním a porovnávaním alternatívne munície od rôznych výrobcov prakticky z celého sveta a teraz ponúkame šípky FRONTLINE ako podľa nášho názoru najkvalitnejšie alternatívne muníciu za najpriaznivejšiu cenu na trhu. S týmito šípkami môžeme zaručiť ich vysokú kvalitu (prakticky zhodnú s originálnou muníciou od Hasbro) a pritom ponúknuť veľmi príjemnú cenu, výrazne lacnejšie ako cena originálnych šípok.

Ze stejné kategorie

Odporúčaný vek: od 8 let
Vlastnosti
Druh munície: Klasické šípky
Počet munície v balení: 80 Ks
Potreba batérie?: Nie
Rok vydania: 2019
Ďalší v kategórii
WAFFLE ŠIPKY 80 KS - YELLOW | nerfmarket.sk
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Akcia u\u017e skon\u010dila"}
https://www.nerfmarket.sk/
https://www.nerfmarket.sk/waffle-sipky-80-ks-yellow?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Zabudli ste heslo?

Nemáte ešte účet?

Registujte sa

Chcem sa registrovať!