Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

NERF FORTNITE COMPACT SMG

TOP CENA
NERF FORTNITE COMPACT SMG je elektrický poloautomatický bláster inšpirovaný populárnou hrou Fortnite.
ďalšie informácie
SKLADOM > 10 ks
Záruka: 24 měsíců, Výrobce / značka: Hasbro

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili

NERF FORTNITE COMPACT SMG je elektrický poloautomatický bláster inšpirovaný populárnou hrou Fortnite. Obsahuje 8 originálnych červených Nerf Fortnite Elite šípok.

COMPACT SMG pracuje s klasickými ELITE šípkami. Šípky sa nabíja priamo do tela blástra. Nabíjacia komora pojme naraz 8 šípok. Bláster teda nemá žiadny zásobník.

Nad hlavnou má jednu taktickú lištu.

Jedná sa o poloautomatický bláster, takže na jeho prevádzku sú potrebné batérie (4 x AA 1,5V). Batérie nie sú súčasťou balenia.

Bláster je zhotovený v sýto červenej farbe a zaujímavosťou je, že aj šípky sú dodávané v červenej farbe. Takáto farba šípok doteraz nebola dodávaná k žiadnemu inému blástru.

Obsah balenia:
  • Bláster- NERF COMPACT SMG
  • 8 šípok ELITE FORTNITE
  • Inštrukcie

Edice NERF FORTNITE
Rozsáhlá edice blástrů NERF FORTNITE odkazuje na populární hru FORTNITE. Výrobce HASBRO navázal spolupráci s tvůrci hry FORTNITE a díky tomu mohou hráči používat pistolky známé ze hry FORTNITE i v reálném světě. Edice je poměrně široká a obsahuje blástry všeho druhu. Manuální jednoranné pistolky, manuální blástry na zásobníky, elektrické blástry, malé Microshots pistolky, ale i velké blástry na rakety.

Počet blástrů v této sérii neustále roste a očekávají se další novinky. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších sérií v historii NERF.
Bezpečnostné upozornenie: NERF blaster strieľa projektily ktoré majú úsťovú rýchlosť okolo 50-100 FPS, z tohto dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku ! Prosíme, aby ste tento fakt nepodceňovali, poškodenie zraku nie je sranda!

Z rovnakej kategórie

Vlastnosti
Dostrel: 20 - 25 m
Druh munície: Klasické šípky
Odporúčaný vek: od 8 let
Potreba batérie?: Áno
Rok vydania: 2022
Spôsob plnenia: Zabudovaný zásobník
Typ: Poloautomatický
Úsťová rýchlosť: 75 - 85 FPS
Veľkosť: Stredná
Rozměry
Délka: 65 cm
Hmotnost: 1,41 kg
Šířka: 64,45 cm
Výška: 30,48 cm
Ďalší v kategórii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF FORTNITE COMPACT SMG | nerfmarket.sk
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Akcia u\u017e skon\u010dila"}
https://www.nerfmarket.sk/
https://www.nerfmarket.sk/nerf-fortnite-compact-smg?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Zabudli ste heslo?

Nemáte ešte účet?

Registujte sa

Chcem sa registrovať!