NERF ELITE 2.0 - MOTOBLITZ CS-10

BESTSELLERTOP CENA
NERF ELITE 2.0 - MOTOBLITZ CS-10 je unikátny bláster z edície ELITE 2.0, ktorý kombinuje elektrickú a manuálnu časť v jednom.
ďalšie informácie
SKLADOM > 5 ks
Záruka: 24 měsíců, Výrobce / značka: Hasbro

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili

NERF ELITE 2.0 - MOTOBLITZ CS-10 je unikátny bláster z edície ELITE 2.0, ktorý kombinuje elektrickú a manuálnu časť v jednom. Ide teda o elektrický a manuálny bláster dohromady. Obe časti je možné používať samostatne.

Elektrická časť
Pracuje ako poloautomatický bláster. Pod pažbou je umiestnený zakrivený zásobník na 10 šípok typu ELITE. Zásobník je na štandardný CLIP system, je odnímateľný a plne kompatibilný s ostatnými zásobníkmi iných blastrov na šípky ELITE. Ide o poloautomat, tj jedno stlačenie spúšte = jeden výstrel.

Na prevádzku elektrickej časti sú potrebné batérie - 4x AA 1,5V (batérie nie sú súčasťou balenia).

Manuálna časť
Spredu je pod hornou hlavnou umiestnená manuálna časť v štýle pumpovacej brokovnice. Jedná sa o pumpovaciu hlaveň na 6 šípok. Šípky sa nabíja priamo do hlavne spredu. Bláster sa naťahuje pumpovacou rukoväťou pod touto spodnou hlavnou.

Zaujímavosť: Šípky zo spodnej pumpovacej hlavne je možné vystreliť dvoma spôsobmi. Buď jednu šípku za druhou - jedno napumpovanie = jeden výstrel. Alebo je možné bláster nastaviť tak, že na jedno napumpovanie je možné vystreliť naraz všetkých 6 šípok, čo zasype nepriateľa ohromnou salvou.

Obe časti, tj ako horná eletrická, tak spodná manuálna sú od seba neoddeliteľné a sú plne integrované v blástri.

Výbava
Bláster je veľmi dobre vybavený. Zaujímavý je tvar zameriavača v hornej časti. Zameriavač nie je možné odňať a je pevne spojený k blástru. Obsahuje tri taktické lišty (nad zameriavačom a na oboch bokoch).

Obsah balenia
  • Bláster NERF ELITE 2.0 - MOTOBLITZ CS-10
  • 22 šípok ELITE (11x oranžové, 11x modré)
  • Zásobník na 10 šípok
  • Inštrukcie

Nerf ELITE 2.0 je nástupníckou radom populárneho radu Nerf ELITE. Obe produktové rady NERF ELITE predstavujú základné sériu NERF pištoľou vhodných pre všetkých hráčov. Pištoľ ELITE sú veľmi jednoduché, ktoré zvládne ovládnuť naprostý nováčik, rovnako tak sú ale obľúbené aj u skúsených hráčov a to pre ich spoľahlivosť a modularitu. Pištoľ ELITE sú všeobecne odporúčané pre hráčov od 8 rokov. Rad ELITE 2.0 je na prvý pohľad rozoznateľná netradičným zafarbením v kombinácii farieb sivo modrá - oranžová. Ďalším príznakom série ELITE 2.0 je väčší počet šípok, ktorý je na rozdiel od ostatných sérií s pištoľami dodávaný. V sérii ELITE 2.0 je zvyčajne dodávané 2x toľko šípok, koľko je možné do pištolí nabiť a to v dvoch farebných prevedeniach - sivomodré a oranžovej.
Bezpečnostné upozornenie: NERF blaster strieľa projektily ktoré majú úsťovú rýchlosť okolo 50-100 FPS, z tohto dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku ! Prosíme, aby ste tento fakt nepodceňovali, poškodenie zraku nie je sranda!

Z rovnakej kategórie

Vlastnosti
Dostrel: 20 - 25 m
Druh munície: Klasické šípky
Odporúčaný vek: od 8 let
Potreba batérie?: Áno
Rok vydania: 2022
Spôsob plnenia: Na zásobníky (Clip System)
Typ: Poloautomatický
Úsťová rýchlosť: 75 - 85 FPS
Veľkosť: Stredná
Rozměry
Hmotnost: 0,45 kg
Šířka: 61 cm
Výška: 34,30 cm
Ďalší v kategórii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF ELITE 2.0 - MOTOBLITZ CS-10 | nerfmarket.sk
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Akcia u\u017e skon\u010dila"}
https://www.nerfmarket.sk/
https://www.nerfmarket.sk/nerf-elite-2-0-motoblitz-cs-10?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Zabudli ste heslo?

Nemáte ešte účet?

Registujte sa

Chcem sa registrovať!