NERF ULTRA STRIKE

NERF ULTRA STRIKE je bláster z edice NERF ULTRA. Jedná se o větší motorizovaný poloautomatický bláster na nový druh speciálních šipek NERF ULTRA.
 
ďalšie informácie
Nie je skladom

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili

NERF ULTRA STRIKE je bláster z edice a v barvách NERF ULTRA. Jedná se o větší motorizovaný poloautomatický bláster na nový druh speciálních šipek NERF ULTRA. Má integrovanou masivní pažbu. V horní části má integrované mířidlo. Obsahuje dvě taktické kolejnice.

Blástr má odnímatelný NERF ULTRA zásobník na 10 šipek a je dodáván NERF ULTRA ACCUSTRIKE šipkami. Pozor! Bláster NERF ULTRA STRIKE pracuje pouze se šipkami NERF ULTRA a NERF ULTRA ACUSTRIKE. V balení je standardně 10 ks NERF ULTRA ACCUSTRIKE šipek. Další ULTRA ONE šipky si můžete dokoupit v našem eshopu jako doplňkové příslušenství. Tento blástr nepracuje s klasickými NERF ELITE šipkami!!!!

K provozu blástru jsou potřeba 6x 1,5V C baterie. Nejsou součástí balení.

Balení obsahuje:

  • Blástr- NERF ULTRA STRIKE
  • 10 ks šipek NERF ULTRA ACCUSTRIKE
  • Zásobník NERF ULTRA
  • Instrukce

EDICE NERF ULTRA
NERF ULTRA je prémiová edice šipkových blástrů v bílo-oranžových a zlatých barvách a ve specifickém designu ULTRA. Edice se vyznačuje poměrně kvalitními blástry s kvalitním zpracováním. Edice zahrnuje jak elektrické, tak manuální blástry. 

Všechny blástry v této edici pracují pouze se speciálními šipkami ULTRA. Tyto šipky by měly mít lepší aerodynamický tvar a lepší vlastnosti pro střelbu. Šipky nejsou kompatibilní s šipkami ELITE, takže šipky ELITE není možné použít v blástrech ULTRA a stejně tak šipky ULTRA není možné použít do ostatních blástrů NERF.


Bezpečnostné upozornenie: NERF blaster strieľa projektily ktoré majú úsťovú rýchlosť okolo 50-100 FPS, z tohto dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku ! Prosíme, aby ste tento fakt nepodceňovali, poškodenie zraku nie je sranda!

Ze stejné kategorie

Vlastnosti
Dostrel: nad 25 m
Druh munície: Šipky ULTRA
Odporúčaný vek: od 8 let
Počet munície v balení: 10 Ks
Potreba batérie?: Áno
Rok vydania: 2022
Spôsob plnenia: Na zásobníky (Clip System)
Typ: Poloautomatický
Veľkosť: Veľký
Rozměry
Délka: 61 cm
Šířka: 7 cm
Výška: 28 cm
Ďalší v kategórii
NERF ULTRA STRIKE | nerfmarket.sk
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Akcia u\u017e skon\u010dila"}
https://www.nerfmarket.sk/
https://www.nerfmarket.sk/nerf-ultra-strike-blaster?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Zabudli ste heslo?

Nemáte ešte účet?

Registujte sa

Chcem sa registrovať!