NERF MEGA - MOTOSTRYKE

NERF MEGA - MOTOSTRYKE je poloautomatický blástr na MEGA šipky ze série MEGA.
ďalšie informácie
Nie je skladom
Záruka: 24 měsíců

Z rovnakej kategórie

NERF MEGA - MOTOSTRYKE je poloautomatický blástr na MEGA šipky ze série MEGA. Jedná se o v mnoha ohledech výjimečný produkt. Výrobce Hasbro vyslyšelo hlas uživatelů a vytvořilo blástr na vyměnitelné zásobníky v provedení Clip system, a to na MEGA šipky.

POLOAUTOMATIKA
MOTOSTRYKE je poloautomatický
blástr. To znamená, že jedním tlačítkem pod spouští se aktivuje motorek a každé jedno stisknutí spouště vystřelí jednu šipku. Ke svému chodu potřebuje 4x C 1,5V baterie

CLIP SYSTEM.
MOTOSTRYKE používá systém zásobníku na CLIP system na 10 šipek. V edici MEGA je naprosto ojedinělé, aby blástr měl zásobník na Clip system. Po této funkci hráči dlouhou dobu volali. Pozor, Clip system u tohoto MEGA blástru není kompatibilní se zásobníkem na Clip u ostatních blástrů na běžné ELITE šipky. Jedná se o typ zásobníku na MEGA šipky a je tedy rozměrově větší než klasické Clip zásobníky u Elite šipek.

Výbava
MOTOSTRYKE má v horní části jednu taktickou lištu. Ta je vytvořena tak, že zároveň tvoří rukojeť, za kterou lze blástr držet. Pod hlavní je pohodlné madlo. Blástr má velmi masivní pažbu, která je pevnou součástí MOTOSTRYKu.

Balení obsahuje:

  • Blástr - MEGA - MOTOSTRYKE
  • 10 šipek MEGA
  • Zásobník Clip system MEGA na šipky
  • Instrukce

Séria MEGA je špeciálna séria pištoľou, ktoré používajú unikátnu muníciu - MEGA šípky ktoré sú 2x väčšie ako klasické ELITE šípky. Hoci MEGA pištole neponúka modularitu a príslušenstvo ako ELITE alebo Modulus Blastro, je táto séria veľmi obľúbená. Popularita je práve vďaka veľkým šípkam MEGA. MEGA pištole sú všeobecne odporúčané pre hráčov od 8 rokov.
Bezpečnostné upozornenie: NERF blaster strieľa projektily ktoré majú úsťovú rýchlosť okolo 50-100 FPS, z tohto dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku ! Prosíme, aby ste tento fakt nepodceňovali, poškodenie zraku nie je sranda!
Vlastnosti
Dostrel: 16 - 22 m
Druh munície: MEGA šípky
Odporúčaný vek: od 8 let
Počet munície v balení: 10 Ks
Potreba batérie?: Áno
Príslušenstvo v balení: 1x zásobník na 10 šípok
Rok vydania: 2020
Spôsob plnenia: Na zásobníky (Clip System)
Typ: Poloautomatický
Veľkosť: Veľký
Rozměry
Šířka: 81 cm
Ďalší v kategórii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni, produkt zakoupili a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF MEGA - MOTOSTRYKE | nerfmarket.sk
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Akcia u\u017e skon\u010dila"}
https://www.nerfmarket.sk/
https://www.nerfmarket.sk/nerf-mega-motostryke?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Zabudli ste heslo?

Nemáte ešte účet?

Registujte sa

Chcem sa registrovať!