NERF FORTNITE BASR-L

AKCIABESTSELLER
Manuální odstřelovací puška inspirovaná populární hrou Fortnite. Obsahuje 12 originálních Nerf Fortnite Elite šipek.
 
ďalšie informácie
Nie je skladom

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili

Vstupte do světa FORTNITE! Díky blástru NERF FORTNITE BASR-L můžete přenést své bitvy ze hry FORTNITE do reality. 

Jedinečná odstřelovací sniperská puška zhotovená ve spolupráci s tvůrci hry FORTNITE.

Jedná se o manuální odstřelovací pušku se zásobníkem na 6 elite šipek. Zásobník je odnímatelný a vyměnitelný za jiný (například s větší kapacitou). Součástí balení je 12 šipek v provedení FORTNITE (modrá šipka, fialová hlavička). Puška má jednu taktickou lištu v horní části nad hlavní. Obsahuje odnímatelný zaměřovač.

Puška je vybavena funkcí SLAMFIRE.

Balení obsahuje:

  • Blástr- FORTNITE BASR-L
  • 12 šipek ELITE FORTNITE
  • Zásobník na 6 šipek.
  • Zaměřovač
  • Instrukce

Edice NERF FORTNITE
Rozsáhlá edice blástrů NERF FORTNITE odkazuje na populární hru FORTNITE. Výrobce HASBRO navázal spolupráci s tvůrci hry FORTNITE a díky tomu mohou hráči používat pistolky známé ze hry FORTNITE i v reálném světě. Edice je poměrně široká a obsahuje blástry všeho druhu. Manuální jednoranné pistolky, manuální blástry na zásobníky, elektrické blástry, malé Microshots pistolky, ale i velké blástry na rakety.

Počet blástrů v této sérii neustále roste a očekávají se další novinky. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších sérií v historii NERF.
Bezpečnostné upozornenie: NERF blaster strieľa projektily ktoré majú úsťovú rýchlosť okolo 50-100 FPS, z tohto dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku ! Prosíme, aby ste tento fakt nepodceňovali, poškodenie zraku nie je sranda!

Ze stejné kategorie

Odporúčaný vek: od 8 let
Vlastnosti
Dostrel: 15 - 20 m
Druh munície: Klasické šípky
Počet munície v balení: 12 Ks
Potreba batérie?: Nie
Príslušenstvo v balení: 1x zásobník na 6 šípok
Rok vydania: 2020
Spôsob plnenia: Do zásobníka
Typ: Manuálný
Veľkosť: Stredná
Naše hodnotenie
Spoľahlivosť:
Ďalší v kategórii
NERF FORTNITE BASR-L | nerfmarket.sk
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Akcia u\u017e skon\u010dila"}
https://www.nerfmarket.sk/
https://www.nerfmarket.sk/nerf-fortnite-basr-l?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Zabudli ste heslo?

Nemáte ešte účet?

Registujte sa

Chcem sa registrovať!