NERF ELITE - HYPERFIRE (ECOPACK)

NERF ELITE - HYPERFIRE je elektrický, plně automatický blástr, který střílí šipky ELITE a STREAMLINE.
ďalšie informácie
SKLADOM 1 ks

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili

NERF ELITE - HYPERFIRE je elektrický, plně automatický blástr, který střílí šipky ELITE a STREAMLINE (dále také GOOKHA a EKIND). Jedná se o robustní blástr zjednávající respekt na bojišti.

  • Nejnovější elektrický Nerf blástr s naprosto unikátním pásovým podavačem šipek

  • Blástr je plně automatický a střílí rychlostí až 5 šipek za sekundu

  • Samotné tělo je vybaveno jednou vrchní taktickou lištou a 3x okem pro přichycení ke karabině.

  • Blástr je také vybavený masivním bubnovým zásobníkem na 25 šipek. Blástr je plně kompatibilní s ostatními N-STRIKE zásobníky (CS) a stejně tak zásobník, můžete použít do ostatních blástrů s CLIP SYSTEMEM.
  • Blástr se napájí pomocí 4x D (LR20) baterií (nejsou součástí balení)

Hyperfire přináší na bojiště rychlost, přesnost jaká tu ještě nebyla. Nový revoluční pásový dopravník pro šipky je mnohem spolehlivější než předchozí mechanismy. Blástr střílí mnohem přesněji než ostatní elektrické blástry a to v rychlosti jaká tu ještě nebyla, blástr zvládne vystřelit až 5 šipek za sekundu!

Balení obsahuje:

  • Tělo blástru - HYPERFIRE
  • Bubnový zásobník na 25 šipek
  • náboje: 25x ELITE - Modrá

Informácie o obale tohto tovaru: ECO-PACK - FRUSTRATION FREE
Tento tovar je dodávané v tzv. ECO PACK Frustration FREE balenia. To znamená, že tovar nie je zabalený v plastovom farebnom obale, ale je balené v prosté kartónovej hnedej krabici. Jedná sa však o originálne balenie výrobcu HASBRO, ktorý týmto krokom podporuje životné prostredie a niektoré edície svojich produktov balia ekologicky bez obsahu ďalších zbytočných plastov - systém tzv. Frustration FREE. Tento spôsob balenia bol vyvinutý v USA a prevzala ho rada (aj globálnych veľkých nadnárodných) výrobcov i eshopov, pretože tovar je dokonale predstavené na internetových stránkach a zákazníkovi je dodaný v ekologickom obale, jednoduchom na rozbalenie, recyklovateľnom a ľahkom na prepravu a skladovanie bez ďalších odpadov a ekologickej záťaže. Systém balenie tovaru ECO-PACK Frustration FREE testuje čoraz viac svetových výrobcov. Tento spôsob balenia nemá absolútne žiadny vplyv na obsah, kvalitu a originalitu produktu a žiadnym spôsobom neznižuje kvalitu produktu.


Nerf ELITE představuje základní sérii NERF blástrů vhodné pro všechny hráče. ELITE jsou velmi jednoduché blástry, které zvládne ovládnout naprostý nováček. Stejně tak jsou ale oblíbené i u zkušených hráčů a to pro jejich spolehlivost a modularitu. 


Bezpečnostné upozornenie: NERF blaster strieľa projektily ktoré majú úsťovú rýchlosť okolo 50-100 FPS, z tohto dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku ! Prosíme, aby ste tento fakt nepodceňovali, poškodenie zraku nie je sranda!

Ze stejné kategorie

Odporúčaný vek: od 8 let
Vlastnosti
Dostrel: 16 - 22 m
Druh munície: Klasické šípky
Počet munície v balení: 25 Ks
Potreba batérie?: Áno
Rok vydania: 2016
Spôsob plnenia: Na zásobníky (Clip System)
Typ: Automatický
Veľkosť: Veľký
Ďalší v kategórii
NERF ELITE - HYPERFIRE | nerfmarket.sk
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Akcia u\u017e skon\u010dila"}
https://www.nerfmarket.sk/
https://www.nerfmarket.sk/nerf-elite---hyperfire?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Zabudli ste heslo?

Nemáte ešte účet?

Registujte sa

Chcem sa registrovať!