NERF BUNKR - BATTLE SWITCH

Set dvou kusů nafukovacích překážek pro hráče NERF. Dvě varianty použití.
ďalšie informácie
Nie je skladom
Záruka: 24 měsíců

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili

Set dvou kusů nafukovacích překážek pro hráče NERF. 

Set obsahuje překážku ve tvaru písmene L. Lze ji použít dvěma způsoby. Buď položenou na bok jako ochrannou bariéru před střelbou. A nebo postavenou na kratší rameno a pak může sloužit jako nafukovací křeslo.

Rozměry překážky L
  • Délka kratšího ramene: 76,2 cm
  • Délka delšího ramene: 91 cm
  • Výška (hloubka) překážky: 71 cm

Druhým prvkem setu je bedna, kterou lze použít třemi způsoby. Buď jako přepravku na munici, nebo jako ochranný prvek při střelbě a nebo jako podložku pod nohy k nafukovacvímu křeslu. 

Rozměry bedny:
  • Velikost podstavy: 66 x 66 cm
  • Výška: 30,5 cm

Prekážky sú pri hre jedným zo základných prvkov, ktoré hru výrazne zatraktívňujú. Umožňujú hráčom ukryť sa pred paľbou nepriateľa, prekvapiť nepriateľa "zo zálohy" a alebo nabiť v pokoji zbraň pred ďalšou paľbou.

Spoločnosť BUNKR je popredným vývojárom prekážok pre NERF. Prekážky sú tvorené nafukovacími predmety mnohých tvarov s potlačou rôzneho motívu - barely, sudy, dopravné kužele, debny, pneumatiky a pod. Vďaka tomu, že sa dajú vyfúknuť, sú veľmi ľahko prenosné a ľahké. Pritom sú ale v nafúknutom stave dostatočne tuhé a stabilné. Stabilitu pri vybraných prvkov zaisťuje taktiež systém dvojitého dna, keď časť prekážky (dno) naplní užívateľ cca 1,5 kg vody a zvyšok prekážky vzduchom. Vďaka tomu prekážka veľmi dobre drží na mieste a je pri hre stabilný (nepoletuje v priestore).

Materiál je kvalitný, umývateľný, vode odolný a je možné ho opakovane poskladať a zostaviť.

Jednotlivé prvky je možné vďaka kvalitnému prevedenie na seba skladať a z prekážok si tak vytvoriť zakaždým originálne herné prostredie.

Upozornenie: Prekážky nie sú dodávané s nafukovacie pumpou.
Ďalší v kategórii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF BUNKR - BATTLE SWITCH | nerfmarket.sk
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Akcia u\u017e skon\u010dila"}
https://www.nerfmarket.sk/
https://www.nerfmarket.sk/nerf-bunkr-battle-switch?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Zabudli ste heslo?

Nemáte ešte účet?

Registujte sa

Chcem sa registrovať!