Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

NERF ELITE 2.0 - COMMANDER RD-6

TOP CENA
NERF ELITE 2.0 - COMMANDER RD-6 je středně velký manuální blástr s bubnem na 6 šipek a s dvanácti šipkami v balení.
 
ďalšie informácie
SKLADOM > 5 ks
Záruka: 24 měsíců, Výrobce / značka: Hasbro, Nerf

Ostatné s týmto titulom tiež kúpili

NERF ELITE 2.0 - COMMANDER RD-6 je nástupce blástru NERF ELITE DISRUPTOR STRONGARM v rámci edice ELITE 2.0. Jedná se o manuální blástr, který střílí šipky ELITE.

Nejprodávanější a nejoblíbenější Nerf blástr je nyní i v novém vylepšeném provedení edice ELITE 2.0 v šedomodrém / oranžovém zabarvení. Na rozdíl od svých předchůdců má blástr více taktických lišt - horní na hlavni, pod hlavní a ze spodu na rukojeti. Blástr je kromě toho vybaven okem pro přichycení ke karabině. 

Blástr je vybaven otočným bubnem na 6 šipek, který se velmi jednoduše plní přední stranou. Buben není třeba vyklápět z těla blástru.

Tento typ blástru se považuje za naprostý základ v arzenálu každého Nerf hráče. Je to perfektní blástr pro kohokoliv kdo chce začít s Nerfem a neví jaký blástr si pořídit, nebo chce levný ale zároveň výkoný blástr s rozumnou kapacitou šipek. COMMANDER je také vhodný pro různé párty, hry, teambuildingové akce, soutěže, turnaje a jiné údálosti.

Balení obsahuje:

  • Blástr - COMMANDER
  • 12 šipek ELITE  - 6x šedomodrá + 6x oranžová

Nerf ELITE 2.0 je nástupníckou radom populárneho radu Nerf ELITE. Obe produktové rady NERF ELITE predstavujú základné sériu NERF pištoľou vhodných pre všetkých hráčov. Pištoľ ELITE sú veľmi jednoduché, ktoré zvládne ovládnuť naprostý nováčik, rovnako tak sú ale obľúbené aj u skúsených hráčov a to pre ich spoľahlivosť a modularitu. Pištoľ ELITE sú všeobecne odporúčané pre hráčov od 8 rokov. Rad ELITE 2.0 je na prvý pohľad rozoznateľná netradičným zafarbením v kombinácii farieb sivo modrá - oranžová. Ďalším príznakom série ELITE 2.0 je väčší počet šípok, ktorý je na rozdiel od ostatných sérií s pištoľami dodávaný. V sérii ELITE 2.0 je zvyčajne dodávané 2x toľko šípok, koľko je možné do pištolí nabiť a to v dvoch farebných prevedeniach - sivomodré a oranžovej.
Bezpečnostné upozornenie: NERF blaster strieľa projektily ktoré majú úsťovú rýchlosť okolo 50-100 FPS, z tohto dôvodu je potrebné si pri hraní chrániť oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodnej ochrany očí, zásah akéhokoľvek projektilu do nechráneného oka môže spôsobiť vážne zranenie oka alebo stratu zraku ! Prosíme, aby ste tento fakt nepodceňovali, poškodenie zraku nie je sranda!

Z rovnakej kategórie

Naše hodnotenie
Spoľahlivosť:
Vlastnosti
Dostrel: 20 - 25 m
Druh munície: Klasické šípky
Odporúčaný vek: od 8 let
Počet munície v balení: 12 Ks
Potreba batérie?: Nie
Rok vydania: 2020
Spôsob plnenia: Do bubienka
Typ: Manuálný
Úsťová rýchlosť: 65 - 75 FPS
Veľkosť: Stredná
Ďalší v kategórii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF ELITE 2.0 - COMMANDER RD-6 | nerfmarket.sk
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"2","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te povolenie na vykonanie po\u017eadovanej oper\u00e1cie. Overte \u010di je va\u0161a prihl\u00e1senia st\u00e1le akt\u00edvny a svoje pr\u00edstupov\u00e9 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"\u00c1no","ne":"Nie","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zmeny sa neulo\u017eili. Opravte pros\u00edm vyzna\u010denej chyby a sk\u00faste znova.","dalsi":"\u010eal\u0161\u00ed","hledat":"h\u013eada\u0165","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Akcia u\u017e skon\u010dila"}
https://www.nerfmarket.sk/
https://www.nerfmarket.sk/nerf-elite-2-0-commander-rd-6?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Počas minút dôjde k vášmu automatickému odhlásenie zo systému. Potrebujete viac času?
Z dôvodu dlho trvajúcej nečinnosti ste bol automaticky odhlásený zo systému
Zabudli ste heslo?

Nemáte ešte účet?

Registujte sa

Chcem sa registrovať!